Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft Yapı Fikirleri
#1
Minecraft'ın güzelliği, hayal gücünüze ve yaratıcılığınıza sunduğu sayısız olasılıkta yatmaktadır.

Yerdeki küçücük bir delikten başlayıp devasa büyüklükteki kalenin tamamına kadar neredeyse her şeyi yaratabilirsiniz, ancak bu blogda önce Minecraft'ta inşa edilecek ilginç şeylere bakacağız. düzenli bir ev yap. O halde, başlamak için harika Minecraft ev fikirleri düşünmeye hazır olun!

Özellikle biraz hayal gücü gösterirseniz, her şey çok ilginç olacak. Kendinizi bir tasarımcı rolünde görmeyi başaramadıysanız, çok üzülmenize gerek yok çünkü Minecraft, herkesin istediğini yapabileceği koca bir dünya.

Minecraft Yapı Fikri
Japon Pagodası
[Resim: vIMDh.webp]

Japonya'nın güzelliği gözünüze çarpıyor mu? İhtiyaçlarınıza uygun bir Japon Pagodası inşa ederek Uzak Doğu'nun harikalarını kendinize çok daha yakınlaştırabilirsiniz . Beş kat yüksekliğinde muhteşem simetri ile katmanlanmış Ahşap tipi bloklara sahiptir. Dahası, yapıyı kapatmak için bir çatı kaplaması ile kaplanmıştır. Görkemli göklerin üzerinde yükseleceği kesin olan devasa ölçekli, zekice tasarlanmış mimarinin yanı sıra, Minecraft dünyanızda Doğu Asya atmosferini ortaya çıkarmak için çiçek açan sakura ağaçları da yetiştirebilirsiniz.

Küp Ev
[Resim: vIZhM.webp]

Modern ve şık bir Minecraft yaşam alanı arayan herkes, bu Küp Ev'de çok fazla çekicilik bulacaktır .Yükselen yüksekliklere sahip kübik tarzda üç oda ve renkli pencereler içeren bu tasarım, alışılmadık ve şık bir ev isteyen herkes için mükemmeldir. Bu tasarımın en havalı kısımlarından biri, üç seviyeyi birbirine bağlayan gizli geçittir - mekanı gevşek bir şekilde erişilebilir kılmak için mükemmeldir. Hatta işleri bir adım öteye taşıyabilir ve bir sonrakine paralel olarak dördüncü (hatta beşinci) bir oda oluşturabilirsiniz! Genişletmek sadece kolay değil, aynı zamanda basittir.

Coca Cola Kamyonu
[Resim: vImg3.png]

Minecraft şehrinize veya otoyolunuza bir kamyon eklemek mi istiyorsunuz? O zaman bu sizin için mükemmel bir Minecraft yapısı.  Kamyon, kırmızı beton bloklar, kırmızı Shulker kutuları, düz kuvars levhalar ve dokuma tezgahları gibi bulunması zor malzemelerden oluşuyor. Arnavut kaldırımlı duvar egzoz borularından demir kapaklı basamaklara kadar bu kırmızı kamyonda her şey var. Önde bir ızgara ve yan aynalar bile var!

Minecraft Şehri
[Resim: vIDtq.jpg]

Bina yaratmayı öğrendikten sonra, bir Minecraft şehri yapmayı düşünmelisiniz. Şehirler iddialı yapılardır, ancak mega yaratıcı bir projenin saatlerce batmasını istiyorsanız, o zaman büyük bir şehir başlamak için harika bir yerdir. Bunları yaratıcı modda yapmak, hayatta kalmaktan çok daha kolay olacak, ancak hayatta kalma modunda hala mümkün. Şehir yapınızı gerçek hayattaki bir yere, belki de yaşadığınız yere dayandırabilirsiniz. Hatta World of Warcraft veya Elder Scrolls gibi diğer video oyunlarından şehirlerden ilham alabilirsiniz. Modern bir şehir veya eski moda bir fantezi şehri inşa edebilirsiniz - bu tamamen size kalmış! Alternatif olarak, hayal gücünüzün gücüyle tamamen yeni bir büyük şehir oluşturabilirsiniz. Sadece çok sayıda taş bloğa ve taş tuğlaya ihtiyaç duymaya hazır olun!

Nether Kılıç Portalı
[Resim: vINF7.png]

Nether portalları, herhangi bir Minecraft dünyasının dayanak noktasıdır ve Goldrobin'in bu Nether Sword Portalı, konsepti tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Yeri ikiye bölen dev bir Cehennem Kılıcına sahip olan bu tasarım, devasa boyutlarda büyük bir tasarım isteyen oyuncular için mükemmeldir. Harika bir fikir ister misin? Kılıcın yere çarptığı alan, Nether'ı keşfetmeden önce sandıklarınızı saklamak için bir üs görevi görebilen çatlak, yuvarlanan harabeler olarak yeniden kullanılabilir.

Tema Parkı
[Resim: vIXEH.webp]

Kenara çekilin, Rollercoaster Tycoon ve Planet Coaster hayranları. Minecraft oyuncuları ayrıca tema parkları görünümünde kendi şehir benzeri tasarımlarını inşa etmek için ihtiyaç duydukları tüm kaynaklara sahiptir . Tamamen işlevsel bir Dönme dolaptan çeşitli yiyecek kabinlerine kadar, bir Minecraft tema parkı inşa ederken göz önünde bulundurabileceğiniz tüm şekil ve kapsamlarda projeler vardır. Redstone ve nesne etkileşimlerinin inceliklerini de kendi başınıza öğrenmek zorunda değilsiniz. Minecraft'ta temel tema parklarını yeniden yaratmanıza yardımcı olabilecek pek çok çevrimiçi eğitim var . Yiyecek kabinleri, dart tahtaları ve benzeri diğer nesnelerle basit bir şekilde başlayabilirsiniz. İşleri bir kez kavradığınızda, hız trenleri gibi daha karmaşık yapılara geçebilirsiniz!

Gerçekçi Metro Treni
[Resim: vIj5c.webp]

Bu gerçekçi metro treni örsler, sarı ve mavi beton, pürüzsüz kuvars levhalar ve meşe kapılardan oluşuyor. Bu, bu Minecraft yapısını şehir planlamasının ilk aşamalarında inşa etmenin çok zor olmayacağı anlamına gelir. Yapı, yalnızca çarpıcı bir dış görünümü değil, aynı zamanda Minecraft dünyanıza gerçekten bir gerçekçilik ve dekor unsuru ekleyen tam donanımlı bir iç içerir. Ahşap merdivenler trenin duvarlarını sıralarken, uç çubukları yolcuların tutunması için korkulukları temsil ediyor. Bu yapıyı gerçekten seviyoruz ve kendimiz denemek için sabırsızlanıyoruz!

Minecraft McDonald's
[Resim: vIENj.webp]

İç mekan, bu restoranı pop yapan zarif mobilya fikirleriyle dolu olsa da , dış cephe aynı zamanda bir park yeri ve küçük bir çim düzenlemesi gibi bazı harika gerçek hayattaki tuhaflıklar da barındırıyor. Belki de onu tamamlamak için yanına bir In 'n' Out veya bir KFC binası inşa etmeyi düşünebilirsiniz.

Büyük Modern Malikane
[Resim: vIHen.webp]

Çağdaş, zarif ve modern temalarla bu, oluşturabileceğiniz harika Minecraft yapı fikirlerinden biridir. Evin merkezi bölümü kesilerek, birden fazla kişiyle ev fikirleri için mükemmel bir rakip haline geldi . İçeride altı ana oda bulabilirsiniz: oturma odası, mutfak, yatak odası, kütüphane, salon ve çatı terası. Güzel ve bakımlı bir bahçe aynı zamanda sakinleştirici bir doğa manzarası sunar.

Sualtı Yaşam Kompleksi
[Resim: vIlSD.webp]

Ancak su altı yapınızla da çok daha ileri gidebilirsiniz. Dişlerinizi sıkacak karmaşık bir inşaat projesi arıyorsanız, o zaman SheepGG'nin okyanusun dibine bağlı genişleyen bir üs kompleksi inşa etmeye yönelik öğreticisi, başlamak için en iyi yerlerden biridir. Masif, yayılan cam pencerelere, güzel bir köşeli tasarıma ve tüm mod eksileri için yeterli zemin alanına sahiptir. Yepyeni bir sualtı evi, Hayatta Kalma dünyanıza biraz hayat vermek için gereken şey olabilir.
TG Angel
Bul
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi