Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft Classic Oyna
#1
Minecraft'ın ilk sürümüyle, böceklerle ve diğerleriyle ilgilenen oyuncular için Minecraft Classic harika bir seçenektir. 2019'da oluşturuldu ve şimdiye kadar piyasaya sürülen ilk Minecraft oyununun çevrimiçi bir versiyonudur ve bu, geri dönüp şanlı günleri ziyaret etmek isteyen tüm oyuncular için harikadır.

[Resim: QDdNyA.png]

Minecraft Classic, oyunculara oyunun ne kadar ilerlediği konusunda bir takdir duygusu bile verebilir. Minecraft, diğer birçok oyun gibi, diğer insanlarla en iyisidir.

Minecraft (Minecraft Classic) Nasıl Oynanır?
2019'da Minecraft'ın 10. yıl dönümünün bir parçası olarak Mojang, tadını çıkarmanız için orijinal Minecraft yaratıcı modunun tamamen ücretsiz, tarayıcı tabanlı bir sürümünü yayınladı. Bu sürüm, OG modunun bir kopyası olduğundan, kullanılabilecek yalnızca 32 blok vardır, bu sürümün parçası olan tüm orijinal hataları içerir. Ayrıca, tarayıcı tabanlı olduğundan, tarayıcıyı kapatmanız durumunda yapılarınızı kaydedemezsiniz.Bir dünya oluşturulduktan sonra, oluşturduğu bağlantıyı kopyalayabilir ve en fazla dokuz arkadaşınızla paylaşarak hep birlikte oynamanıza izin verebilirsiniz! İster her şeyin başladığı yere nostaljik bir yolculuk yapmak, ister ilk kez ayak parmağınızı batırmak istiyor olun.

Minecraft Classic'te Çok Oyunculu Modu Kullanmaya Başlama
Minecraft Classic tanıtıldığında , Mojang bunu kendi web sitesinde yayınladı:

Alıntı:"İnşa edilecek sadece 32 blok, tüm orijinal hatalar ve yalnızca bir annenin sevebileceği bir (inter)yüz ile Minecraft 2009 hatırladığımızdan daha da muhteşem! Gerçek bir ziyafet içindesiniz, özellikle de gerçekten boyalı yün içine (ve kim değil?) Daha basit bir zamana geri dönmek için burayı tıklayın."

Oyuncuların oyuna erişmek için yapması gereken tek şey bu. İnternet özelliği olan herhangi bir tarayıcı oyunu çalıştırabilir. Birlikte oynamak için arkadaş eklemek de oldukça basittir.
Minecraft Classic teknik olarak bir sunucudur, yani bir dünyanın kapılarını açan oyuncular en fazla dokuz arkadaşını davet edebilir. Bir Microsoft hesabı gerektirir, böylece o ağdaki arkadaşlar davet edilebilir. Bu, birini normal bir dünyaya davet etmekle aynı şekilde yapılabilir.

[Resim: QDdOi1.jpeg]

Oyuncular oyunu duraklatabilir ve oradaki ekrandan arkadaşlarını davet edebilir. Bir davet düğmesi ve davet edilebilecek arkadaşların bir listesi olacaktır. Bu oyuncuların zaten çevrimiçi olması ve birlikte oynamaya başlamak için hemen dünyaya katılabilmeleri yardımcı olur.

Minecraft'ın eski bir sürümü olabilir , ancak internette çalışır, bu nedenle bir grup arkadaş eklemek ve oynamak onu aşırı yüklemez ve gecikmesine neden olmaz. Mojang yakın zamanda kaldıracaklarına dair hiçbir işaret göstermediğinden, klasik burada kalacak gibi görünüyor.
TG Angel
Bul
Cevapla
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi